A segítséget előre is köszönöm!2014. máj. 25. 11:35
2/3 A kérdező kommentje:
dm=deciméter
2014. máj. 25. 12:07
3/3 anonim válasza:
a', b', c'
A hasonlóság aránya a/a' = 84/60 = 7/5.
b' = 40*7/5 = ...
c' = 25*7/5 = ...