A+B=C. Mivel egyenlő a C,ha A(0,0),(10,20), B:(6,6,70,0)?
2014. máj. 11. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Osszeadod a megfelelo komponenseket. A1+B1=C1, A2+B2=C2, stb. Negy dimenzios vektoraid vannak? Mokas dolog az:)
2014. máj. 11. 01:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Koordinátánként összeadod őket
2014. máj. 11. 01:51
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké,köszi.:)

Akkor a(x-kezdopont)+b(x-kezdopont)=c(elso_x),

A(y-masodik)+b(y-masodikt)=c(masodik_y)?

2014. máj. 11. 01:59