A+B=C. Mivel egyenlő a C,ha A(0,0),(10,20), B:(6,6,70,0)?2014. máj. 11. 01:00
1/3 anonim válasza:
Osszeadod a megfelelo komponenseket. A1+B1=C1, A2+B2=C2, stb. Negy dimenzios vektoraid vannak? Mokas dolog az:)
3/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.:)
Akkor a(x-kezdopont)+b(x-kezdopont)=c(elso_x),
A(y-masodik)+b(y-masodikt)=c(masodik_y)?
2014. máj. 11. 01:59