Határozd meg az x valós számot, ha x −1,2x − 2 és x + 3 egy számtani haladvány egymás utáni tagjai?

2014. máj. 7. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?

[link]

2014. máj. 7. 17:47
 2/3 A kérdező kommentje:
az x-1=-x+5 -nél hogy jött ki az az 5?és a 2x=6-nál a 6?
2014. máj. 7. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Zárójel felbontás, összevonás, egyenletrendezés.
2014. máj. 7. 19:04