#számtan #haladvany!
2013. aug. 29. 14:51
1/2 anonim válasza:
x-1+d=x+1
d=2
x+1+d=2x+5
x+1+2=2x+5
x=-2
Tehát x értéke -2.
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon szepen koszonom!!
2013. aug. 29. 15:30