gyök alatt (x+1)/(x-1) - gyök alatt (x-1)/(x+1) = 3/22014. máj. 7. 14:19
1/2 anonim válasza:
pl: új ismeretlennel:
gyök((x+1)/(x-1))=a
akkor a gyök((x-1)/x+1))=1/a
az új egyenlet:
a-1/a=3/2
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. máj. 7. 14:37