2014. ápr. 10. 19:05
1/4 anonim válasza:
1m^3 = 1000l
5*24*2=240m^3 = 240.000l
belső felülete: 2*(5*2)+2*(24*2)+1*(24*5) = 236m^2
1m^2 = 25 csempe, 236*25=5900
Feri
2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. ápr. 10. 19:30
4/4 anonim válasza:
Hatványozás. A 3-mas szám mellett találod, alt gr-rel tudod írni, ha 2x nyomod.