2014. márc. 10. 15:39
1/1 anonim válasza:
Kiindulva abból, hogy egy hányadikos tananyag és akkor hány évesnek kell lenned: A szüleid megengedték hogy gépezz?
Amúgy:
4200 - 4200 * 3/7 = ennyi pénzed maradt
7/7 - 3/7 = 4/7 = ekkora része a megmaradt pénz az eredetinek