(2/3)^x=8/272014. márc. 2. 19:22
1/2 anonim válasza:
8/27=(2/3)^3
Innen már gondolom megy.
2/2 anonim válasza:
atalakitod: 8/27= (2/3)^3 innen kovetkezik, hogy x=3
(exponencialis fg)