El is tudná valaki magyarázni nekem érthetően? :(#feladat #házi #házi feladat #matematika #iskola #egyenlet #megoldás #négyzet #geometria #térgeometria
2014. febr. 23. 10:28
1/1 anonim válasza:
Itt nem tudom mit lehetne magyarazni, max a kepletet tudom neked levezetni. De ketlem, hogy az erdekelne, szoval van a keplet es abba behelyetesitel
Keplet: testatlo d^2=a^2+b^2+c^2
Na most neked az oldalak a,a,b, szoval a testatlo d^2=2a^2+b^2