A,B,C 4x4-es mátrixok P 4x1-es
Fejezzük ki C-t A,B,P segítségével!
A*(B*P) = C*P
2014. febr. 22. 15:08
1/1 anonim válasza:
matrixok tuljadonsagai alapjan: A*(B*P)=(A*B)*P namost
(A*B)*P=C*P vegigosztod jobbrol Pvel s lesz
A*B=C