Matek feladat. Valaki tud segíteni?

[link]
2014. febr. 17. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

5*gyök(5) = gyök(5*25) = gyök(125) = 15

8*gyök(2) = gyök( 64) * gyök(2) = gyök(128)


gyök(128) > gyök(125)

2014. febr. 17. 16:10
 2/3 anonim ***** válasza:
No, nem kevés az a 15?
2014. febr. 17. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 15 az rossz, a többi jó.
2014. febr. 17. 18:26