Ezt a feladatot hogy kell kiszámolni? 2/5*-3+4


2014. febr. 13. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:

2/5*-3=-6/5+4 a 4 az 20/5

-6/5+20/5=14/5

2014. febr. 13. 19:45
 2/3 anonim ***** válasza:
2,8 az eredmény.
2014. febr. 14. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a 14-et osztod 5-tel az 2,8

14/5 tizedes tört alakban=2.8

2014. febr. 14. 19:05