2014. febr. 13. 19:41
1/3 anonim válasza:
2/5*-3=-6/5+4 a 4 az 20/5
-6/5+20/5=14/5
3/3 anonim válasza:
ha a 14-et osztod 5-tel az 2,8
14/5 tizedes tört alakban=2.8