nos ez egy feladat lap és aki jól megoldja 5öst kaphat rá,mivel én nem vagyok jó matekos ezért szeretnélek megkérni titeket hogy aki megtudja oldani bármelyik feladatot légyszi csinálja meg és fotózza le nekem. köszönöm szépen. file:///C:/Users/ENIK%C5%90/Desktop/feladatlap.jpg2014. febr. 12. 12:10
1/8 anonim válasza:
A geometriában tudnék segíteni, de ebben a linkben a te géped C meghajtója szerepel, azt innen nem lehet látni.
Ha például [link] -ra feltöltenéd, és azt linkelnéd be...
3/8 anonim válasza:
1/
a = b+17 --> b = a-17
a = c-8 --> c = a+8
a^2 + (a-17)^2 = (a+8)^2
a^2 + a^2 - 34a + 289 = a^2 + 16a + 64
a^2 - 50a + 225 = 0
(a-25)^2 = 0
a = 25
b = 8
c = 33
a^2 = p*c
225 = 33*p
p = 6,82
q = c-p
q = 26,2
4/8 anonim válasza:
2/
a^2 + b^2 = c^2
256 + 552,25 = c^2
c^2 = 808,25
c>0
c = 28,43
p+q = 28,43
p/q = a/b
16+23,5 = 39,5
28,43/39,5 = 0,7197
p = 16*0,7197 = 11,52
q = 23,5*0,7197 = 16,91
6/8 anonim válasza:
Sajnos #3 félreértette az első feladatot. Helyesen:
7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D így kidolgozva a feladat nagyonjó,és az első válaszolónak is köszönöm:)
2014. febr. 12. 17:38