2014. febr. 3. 14:36
1/4 anonim válasza:
3*tg2x=3 kikötés cos2x nem lehet 0
tg2x=1
2x=pi/4+k*pi
x=pi/8+k*pi/2
2/4 anonim válasza:
Ne haragudj, ha ezek gondot okoznak, akkor nem érted a szögfüggvények értelmezését. Nézd meg / értsd meg ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=ckb5poFkU8w
Ha továbbra is gond, írjál.
3/4 A kérdező kommentje:
egyáltalán ezt a roszz trigonometrikus egyenletet nem birom felfogni még hozzá se tudok kezdeni segitsetek
2014. febr. 3. 20:20
4/4 anonim válasza:
Akkor itt tényleg baj van.
Ajánlok egy oldalt , itt elég jól le vannak irva az alapok.Vannak benne feladatok és egyszerű egyenletek megoldással.