Valaki tudna segíteni pls?2014. jan. 25. 16:41
1/2 anonim válasza:
F=m*a
10N=25kg*0,4m/s
=> a=0,4m/s
s= a/2*t^2
s=0,2m/s*9s= 1,8m
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 25. 18:24