2013. nov. 29. 13:34
1/2 anonim válasza:
kerület*fordulat=távolság
k1(n+9)=60
(5-k1)n=63
ezeket elvégezve k1=2 k2=3
a sugár szerintem már nem gond.
2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2013. nov. 29. 16:14