2014. jan. 22. 21:13
1/2 anonim válasza:
b/4 = 10,5/3 --> b = 4*10,5/3 = 14
c/6 = 10,5/3 --> c = 6*10,5/3 = 21
2/2 anonim válasza:
b/10,5=4/3 -> b=4*10,5/3=14
c/10,5=6/3 -> c=6*10,5/3=21