pl.
2^2+^4-2^6?
2013. dec. 2. 19:53
1/2 anonim válasza:
A hatványokat akkor tudod összeadni ha köztük szorzat van
pl 2^4*2^2=2ˇ6
általánosan a^n*a^m=a^(n+m)
2/2 anonim válasza:
2^2+2^4-2^6= 2^2 + 4*2^2 - 16*2^2 = -11 * 2^2