Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan folytassam az angol...

Hogyan folytassam az angol fogalmazásomat? (Avatar? )

Figyelt kérdés

Avatar

Avatar is a science fiction-action- film with marwellous animated scenery written and directed by James Cameron.

The story is set in the future which takes place on planet Pandora.The planets inhabitant are the Na´vis,who live in harmony with nature.Humans from Earth want to take away their raw material,a special stone.


A történetleírást kéne folytatnom,illetve az effektekről,zenékről kéne írnom,de azt talán már meg tudom oldani.A gond az,hogy most kezdtem el angolul tanulni egy haladóbb szintű csoportban,és cseszettül nem tudok angolul.Próbáltam wikin meg imdb-n meg az avatar oldalán kutakodni,de az a baj,hogy fordítani magyarról nem tudok,amiket meg angolul írtak egyáltalán nem értem.(Ezt sem egyedül írtam.)A másik gondom,hogy nagyon régen láttam az avatart,és a végére sem emlékszem,de a történetre is csak halvány vonalakban.Más filmet sem tudok választani,mert igazából nem szoktam filmeket nézni,és semmi sincs,amit választhatnék,és jobban tudnék beszélni róla legalább magyarul. :/



Valaki tudna segíteni? :/



#angol-fogalmazás
2013. dec. 1. 11:28
 1/1 anonim válasza:
Szívesen segítek a fordításban, ha nagyjából le tudnád írni magyarul, hogy miről szeretnél írni:)
2013. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!