Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Leellenőriznétek nekem az...

Leellenőriznétek nekem az angol fogalmazásomat?

Figyelt kérdés

Dear...

Well I must learn a lot next weekend but it is a great idea. We can go there on Saturday. The name of the village is... Yes, I have been there two years ago. It's a beautiful villige. I wish I were there at the moment! The lake is super and we can go swimming. There are nice sights so we can visit them.

We can use the coach or wa can go by bicycle, when the weater is warm. You don't need to borrow your father's car, when it is difficult. It is okay if you want to work but you have to hold a degree.

I am looking forward to meeting you.

Write back soon


2013. márc. 20. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisebb elírások vannak benne, mint pl we*, weather, de ez gondolom csak a gyors gépelés.

Egyébként jó.

2013. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen, elgépelések.
2013. márc. 20. 20:07
 3/4 Jock Evelin válasza:
A two years ago-nál Past simple kell --> I was there two years ago. Ha have been-nel akarod, akkor I have been there for two years. Azt a You don't need to ... - s mondatot hogy érted?
2013. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azt akartam, hogy nem szükséges elkérned az apukád kocsiját, ha bonyolult.
2013. márc. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!