Hogy kéne ezt megoldani? Hármas alapú ligaritmus ( gyök alatt x+1+ (simán) 1) =2

2013. nov. 25. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

log3gyök(x+1)=2 X+1>0

3ˇ2=gyök(x+1)

9=gyök(x+1)

81=x+1

80=x

2013. nov. 25. 15:13
 2/4 anonim ***** válasza:

3^2=gyök(x+1)+1

8=gyök(x+1)

64=x+1

63=x

2013. nov. 25. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 nek

rossz a megoldásod

ellenőrizd csak le

2013. nov. 25. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

igen. igaz igaz azt a simán 1-et lehagytam


bocs

2013. nov. 25. 15:22