2013. nov. 18. 16:31
1/7 anonim válasza:
Valamelyik 0 kell legyen.
3x-1=0
x=1/3
4x+5=0
x=5/4
x-7=0
x=7
A három együtt alkotja alkotja a megoldáshalmazt.
2/7 anonim válasza:
Hoppá, elírtam, bocsi. A második megoldás -5/4
3/7 A kérdező kommentje:
elmagyaráznád nekem ,hogy ezek hogy jöttek ki? mert nekem is ez van leírva a füzetbe de nem értem ,hogy hogy jöttek ki ezek
2013. nov. 18. 17:10
4/7 anonim válasza:
3x-1=0
3x=1
x=1/3
4x+5=0
4x=-5
x=-5/4
x-7=0
x=7
5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. nov. 18. 19:15
7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. nov. 19. 19:54