Egy ilyen feladatot, hogy kell megoldani?


[link]


(nem hosszú csak nem tudom a megoldás menetét)


2013. aug. 18. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

x helyére h+2 -t kell helyettesíteni.


g(h+2)=(h+2)^2-1=h^2+4h+4-1=h^2+4h+3.

2013. aug. 18. 13:13