2013. máj. 29. 17:48
1/2 anonim válasza:
17=5+5+5+1+1
26=15+5+5+1
35=15+15+5+1
62=55+5+1+1
71=55+15+1
2/2 anonim válasza:
17:
5+5+5+1+1 = 17
26:
15+5+5+1 = 26
35:
15+15+5 = 35
62:
51+5+5+1 = 62
71:
55+15+1 = 71