2013. máj. 12. 23:32
1/3 vurugya béla válasza:
Nem világos a kérdés.
40=2^3*5 a prímfelbontása, ebben van hatvány.
Aztán hatványként még sokféleképp lehet:
40 = gyök(40)^2
40 = 40^1
40 = 0,025^(-1)
stb.
2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:)
2013. máj. 12. 23:37
3/3 anonim válasza:
6,3245553203367586639977870888654^2
3,4199518933533939787062177450835^3
2,5148668593658708166355310093177^4
2,091279105182546461305970582441^5