2013. ápr. 16. 21:54
 1/7 BKRS ***** válasza:

a középpontja ((9-5)/2, (5-3)/2) = (2, 1)

a sugara √(2+5)²+(1+3)²)= √53

Vagyis az egyenlet:

(x-2)² + (y-1)² = 53

2013. ápr. 16. 22:13
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget már értem, a végét elszámoltadmert 65 jön ki
2013. ápr. 16. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:

BKRS válasza majdnem jó, csak apró figyelmetlenség. Jól írta az egyenletet, csak nem emelte négyzetre a második tagot :S

Itt magad is megtekintheted a feladatot :)

2013. ápr. 16. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 22:34
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi én is geogebrába be raktam csak papíron más jött ki mint ott ( pont kordináta hellyet vektorral számoltam
2013. ápr. 16. 22:38
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget már értem, a végét elszámoltadmert 65 jön ki
2013. ápr. 17. 06:00
 7/7 BKRS ***** válasza:
Igazaad van 49+16 az tényleg 65.
2013. ápr. 18. 17:00