Tegyél műveleti jeleket hogy igaz legyen az egyenlőség: 0= 5 5 5 5,3= 5 5 5 5,1= 5 5 5 5,10= 5 5 5 5, 0=a a a a, a2=a a a a,2= 5 5 5 5,5= 5 5 5 5,1= a a a a?

2013. ápr. 14. 19:28
 1/1 anonim válasza:

0 = 5 + 5 + 5 - 5 * 3 = 5 - 5 + 5 - 5 * 1 = 5 + 5 + 5 - 5 - 10 = 5 + 5 - 5 - 5 + 0

0 = a - a + a * a - a2


Ennyire volt időm, később befejezem, ha addig nem írja le senki.

2013. ápr. 15. 18:48