2013. ápr. 14. 19:28
1/1 anonim válasza:
0 = 5 + 5 + 5 - 5 * 3 = 5 - 5 + 5 - 5 * 1 = 5 + 5 + 5 - 5 - 10 = 5 + 5 - 5 - 5 + 0
0 = a - a + a * a - a2
Ennyire volt időm, később befejezem, ha addig nem írja le senki.