kérlek segítsetek fontos lenne előre is köszönöm :)2013. ápr. 2. 12:54
1/4 anonim válasza:
és mi ezzel a gond?
Kiszámolod az r=5cm és az r=6cm kör kerületét és területét
megszorzod 0,5tel és 0,75tel és összehasonlítod
2/4 anonim válasza:
5²π*3/4 = 75/4π
6²π/2 = 18π
75/4π > 18π
2*5*π*3/4 = 15/2π
2*6*π/2 = 6π
15/2π > 6π
3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 2. 13:25
4/4 A kérdező kommentje:
Két kör kerülete között 1dm a különbség.Mekkora a sugaraik különbsége,ha
a,a kisebb kör sugara 2dm,
b,a kisebb kör sugara 1m,
c,a nagyobb kör sugara 2dm,
d,a nagyobb kör sugara 1m
2013. ápr. 2. 13:41