fizika2013. ápr. 2. 11:06
1/2 anonim válasza:
I = Q / t
I_karácsonyfaizzó = 24 / 120 = 0,2 Amper
I_dinamóizzó = 150 / 300 = 0,5 Amper
2,5-ször nagyobb.
2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. ápr. 2. 11:52