jegyzőkönyvhöz kell, de nem tudom mi a magyarázat.ha valaki tudná, létszi segítsen. köszönöm! :)2013. márc. 24. 13:36
1/1 anonim válasza:
CaCO3 + H2SO4= CaSO4+H2CO3=CaSO4+H2O+CO2