Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a holnapi 100. -dik matek órára légyszik e sürgös és 6. -dikos vagyok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csináld meg a leckét!
2013. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mármint mire gondolsz? Nálunk a 100. órán mindig úgy volt, hogy valaki helyet cserélt a tanárral. Tehát abból a bizonyos diákból lett a tanár, és el lehetett játszani a tanárt de úgy, hogy azért a tanár ne sértődjön meg. Nálunk Petinek hívták a fiút aki a tanárt eljátszotta, akinek szokása volt kérdezni az óra elején, és ahhoz hogy válaszolj fel kellett állni és úgy mondani a választ. Ezt a fiú akkor előszeretettel használta, még a tanárúrnál is, aki viszont a fiút játszotta el, hintázott a széken, dobálta a többieket radírral stb.:) Nagyon jópofa volt, szerintem jó ötlet ez, hogy kicsit kifigurázod a tanárt, de tényleg csak a jópofaság határain belül.
2013. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de nem lecke csak nem tudtok adni ötletet valami nagyonjóra mert az osztályból 9-en készülünk és a könnyebbekre már a többiek megcsinálták iztos a feladatokat de én túl akarom szárnyalni öket légyszi ha segítetek akk én is bármiben segítek!!!
2013. márc. 18. 18:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi sütiket csináltunk 100. órára:) A Tanár is biztos örülne.
2013. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de feladatot kell!!! :)))
2013. márc. 18. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezzd az óra első felében integrálással szerintem, aztán a második felében jöhet egy kis geometria 11-es módra.:D
2013. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6.-dikos vagyok!!!!!! és mi még ilyet nem taanultunk!!!
2013. márc. 18. 19:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Éppen azért lenne olyan nagy meglepetés
2013. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mutasd meg nekik, hogy a komplex számok feletti polinomok közül miért csak az elsőfokúak irreducibilisek, és bizonyítsd be, hogy Z[x] miért Gauss-gyűrű.

Vagy integrálj parciálisan, és deriválj többváltozós függvényeket, esetleg különböző mátrixokkal modellezz forgatásokat, nagyításokat, stb.

2013. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hű, ti aztán tényleg okosak vagytok :DD
2013. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!