ne csak az eredményt írjátok le hanem a menetét is hogy hogy jött ki az eredmény#ulzrfluz
2013. márc. 13. 17:39
3/3 anonim válasza:
nem a legmatekosabb megoldás, de 24*80=1920, 36*30=1080
1920+1080=3000
24L+36L=60L
3000/60=50
A 60L víz hőmérséklete 50°C lesz.