ne csak az eredményt írjátok le hanem a menetét is hogy hogy jött ki az eredmény

#ulzrfluz
2013. márc. 13. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
a kettőnek a számtani közepe.
2013. márc. 13. 17:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan mennyiségben?
2013. márc. 13. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem a legmatekosabb megoldás, de 24*80=1920, 36*30=1080

1920+1080=3000

24L+36L=60L

3000/60=50


A 60L víz hőmérséklete 50°C lesz.

2013. márc. 13. 19:32