2013. márc. 9. 22:07
1/3 anonim válasza:
2*(2x + 3)=2*2x+2*3-1=4x+6-1=4x + 5
2/3 A kérdező kommentje:
látom én hogy kijon ugyan arra...de hogyan jutottak el a szetirasig? mi a neve a modszernek pl. teljes negyezette alakitas vagy hasonlo
2013. márc. 9. 22:25
3/3 anonim válasza:
beszorzás elvégzése majd az 1 kivonása :)