Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan készüljek fel egy...

Hogyan készüljek fel egy témazáróra olyan tárgyból (kémia), ami egyáltalán nem érdekel és nem is értem?

Figyelt kérdés
Félévkor 1esre zártak le kémiából, és most nagyon jól kéne, hogy sikerüljön ez a tz., de nem is értem és egyáltalán nem is érdekel, és nem tervezem, hogy tovább tanulom, de azért nem kéne megbukni :) Már 3 napja ülök fölötte, de eddig csak a metil alkohol képletét sikerült megjegyeznem. teljesen keverem a reakcióegyenleteket is..van aki esetleg tudna segíteni?

2013. febr. 24. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kémiát úgy kell tanulni, hogy amit lehet lerajzolsz, és leírsz jó sokszor. Ez a képleteknél és reakcióegyenleteknél különösen igaz; én is mindig így szoktam tanulni.
2013. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!