Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Gimisek! Mennyi idő mire egy...

Gimisek! Mennyi idő mire egy átlagos délután teljesen felkészülsz a másnapra: házik, plusz tanultál felelésre is?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem vagy 5 óra. Lassú vagyok?
2009. szept. 8. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Én mondjuk most vagyok negyedikes, de ha nem feküdnék le kényszerből, akkor reggelig készülnék a másnapra. :) Lenne mit tanulni, csinálni, de sajnos szelektálni kell, pedig tudásszomjam van. :D
2009. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Túl sok a követelmény,kevés az idő.Kell valamikor pihenni is,én kajálással együtt 5-6 óra.Aki ötös-négyes akar lenni,annak kell ennyi tanulás.
2009. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ok, akkor nem én vagyok egy sz.ar.:D De ez am nem igazságtalan? Még a felnőttek is csak 8 órát dolgoznak. Mi meg így 13mat legalább...:( Semmire sincs időm, amit még csinálni szeretnék.:(
2009. szept. 8. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez van... most ez az életed része. :) Később egyetemen még rosszabb lesz... amikor véletlenül elfelejtesz enni... vagy kinél mi fordul elő... :) hozzá kell szokni. :)

Az első válaszoló

2009. szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

nálam maximum 1 óra...és akkor sokat mondok xD 11.-es vagyok, gimis, kitűnő tanuló. Mondjuk abból a szempontból szerencsé vagyok h amit órán hallok egyből megjegyzem, szóval azt már nem kell tanulni, már csak azt amit a tanár nem mondott el...de azt amúgy álatlában nem is kérik számon. Írásbelivel is nagyon gyorsan végzek. El nem tudom képzelni hogy 5 órákat üljek egyhelyben magolva : /


17/L

2009. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igazából arra hajts rá,amiből továbbtanulsz,a többiből próbálj puskázni:))

A második válaszadó

2009. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél óra nagyon maximum.. Házikra általában lusta vagyok.. És így is 5ös tanuló vagyok. Szerencsém van, megjegyzem az órán hallottakat.
2009. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!