2013. febr. 14. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A kocka felszíne: A= 6*a*a (a a kocka éle)

4500 = 6*a*a ebből a kiszámítható (nem jön ki egész érték, biztos hogy ennyi a felszín)

V = a*a*a

V/ 216 = a kapott kiskockák száma(95)

2013. febr. 14. 16:01
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. febr. 14. 16:03