2013. febr. 14. 15:39
1/2 anonim válasza:
A kocka felszíne: A= 6*a*a (a a kocka éle)
4500 = 6*a*a ebből a kiszámítható (nem jön ki egész érték, biztos hogy ennyi a felszín)
V = a*a*a
V/ 216 = a kapott kiskockák száma(95)
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. febr. 14. 16:03