2013. febr. 10. 14:48
1/3 anonim válasza:
x*(5/6)*0,2=31
Ebből x=186, tehát a keresett szám a 186.
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eredményt még annyit kérdezhetnék, hogy a részletszámításokat hogy csinálta?
2013. febr. 10. 15:00
3/3 anonim válasza:
5/6x * 0,2 = 31 / : 0,2
5/6x = 155 / : 5/6
X= 186