2013. febr. 6. 19:33
2/3 anonim válasza:
1-es válaszoló pont fordítva írtad, a MÁSODIK számjegy a nagyobb eggyel. S a válasz 34. Mert ha hozzáadok, 3+2=5, 4+2=6, azaz a másik szám 56, tehát 34+56=90.
3/3 anonim válasza:
2-es vagyok, most látom, az összeg nem 90, hanem nagyobb, mint 90. Akkor tehát a 34-nél nagyobb számok jöhetnek szóba, 45, 56, 67, 78, 89.
Bocsi.