2*(5x-29)-(x-4)=-5*(x+1)-72013. jan. 29. 17:32
1/3 anonim válasza:
2*(5x-29)-(x-4)=-5*(x+1)-7
10x – 58 – x +4 = -5x-5-7
9x-54 = -5x -12
14x = 42
X = 3
2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jan. 29. 17:41