Valaki le tudná ezt nekem vezetni?

2*(5x-29)-(x-4)=-5*(x+1)-7
2013. jan. 29. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

2*(5x-29)-(x-4)=-5*(x+1)-7

10x – 58 – x +4 = -5x-5-7

9x-54 = -5x -12

14x = 42

X = 3

2013. jan. 29. 17:39
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. jan. 29. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy suliba járunk ;)
2013. jan. 29. 17:54