Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Koordinátageometriai feladatba...

Koordinátageometriai feladatban valaki tud segíteni? (Középszintes feladat)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a tanárom nem tud magyarázni és így elég nehezen értettem meg a dolgokat, de valamelyik feladatokat még most sem tudom megcsinálni.

Feladat: írjuk fel annak az origóra illeszkedő egyenesnek az egyenletét, amelyik merőleges a y=2x+1 egyenletű egyenesre. (Telefonról írok, bocsi a helyesírási hibákért, ha van.) Előre is köszönöm a segítséget!



2013. jan. 23. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem-igen érdekel a tanároddal kapcsolatos véleményed.

Ha a feladat megoldása téged érdekel, itt megnézheted:

[link]

2013. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem vélemény, hanem tény... most hozzá kerültem, mert a régi tanárom, aki nagyon jó tanár, az emeltmatekosokat tanítja. És csak azért írtam le, hogy értsd a szitut... mert jó matekos vagyok és az baj, ha nem értek valamit...gondoltam valaki elmagyarázza, ha már a tanár nem képes. De köszi a megoldást.
2013. jan. 23. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!