Nagyon megköszönném ha valaki segítene h hogy kell elkezdeni vagy a lépéseket :)2013. jan. 20. 19:33
1/3 anonim válasza:
Szerintem úgy,hogy 0.8:4=0.2 02*5=1 0.2*6:1.2 szóval,0.8,1,1.2
3/3 anonim válasza:
Így nem jó?
4/0.8=5
5/5=1
6/5=1.2
És akkor az összegük 3 tehát 15/3 arány is 5.