Logaritmus, X 2/3-hatványa egyenlő 2, mennyi X?


log g 2 = 2/3


Hogyan tudom a logaritmus alapját kiszámolni?


2013. jan. 17. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
g = 2^(3/2) = négyzetgyök(2^3) = négyzetgyök 8
2013. jan. 17. 16:20