valaki segítene?2013. jan. 10. 14:59
1/1 PósánéAnita válasza:
40^2= 18^2+32^2-2*18*32*cos szög
1600=1348-1152*cos szög
252=-1152*cos szög
-0,21875= cos szög
102.63=szög