Megvan minde adatom minden szögem csak nem tudom ill. értem h tudom kiszámolni a p és q majd a magaságot! Válaszokat megköszönöm!!2013. jan. 9. 22:05
1/1 PósánéAnita válasza:
befogó tétel: a^2= p*c
b^2= q*c
magasságtétel: m^2= p*q