2012. dec. 1. 19:03
2/6 A kérdező kommentje:
levezetnéd?
2012. dec. 1. 19:09
3/6 anonim válasza:
3ˣ⁺¹ * 2ˣ = 108
3ˣ*3*2ˣ=108
3ˣ*2ˣ=36
(2+3)ˣ=36
6ˣ=6²
Exponenciális egyenlet szigorúan monoton
x = 2
6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2012. dec. 1. 19:32