2012. nov. 20. 21:13
1/2 anonim válasza:
az alapkör területe: 6^2*Pi=113,1 cm2
a palást területe: 480-113,1=366,9 cm2
így: 366,9=(2*Pi*6)*m --> m=9,73cm
a térfogat pedig: 6^2*Pi*9,73=1100,4 cm3
2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. nov. 20. 22:43