2012. nov. 12. 14:29
1/2 anonim válasza:
7/480+11/360=21/1440+44/1440=65/1440
Bár lehet, hogy az 1440-nél is lehet kisebb közös többszöröst találni!
2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm de már sikerült megkérnem valakit hogy segítsen és így kellet de igen van
2012. nov. 13. 15:59