#négyzetgyök kiszámítás
2012. nov. 6. 15:09
1/2 anonim válasza:
felírod őket úgy, h 0,1= 1/10 stb.
és gyök(1/10)= gyök1/gyök10= 1/gyök10
gyök(1/100)=1/10
stb stb
(gyökvonás azonosság: gyök(a/b)=gyöka/gyökb
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 12. 17:18