Mi a megoldás? Csak a 120 IQ felettiek tudják elméletileg


HA

2 + 3 = 10

7 + 2 = 63

6 + 5 = 66

8 + 4 = 96


akkor

9 + 7 = ????


2012. okt. 8. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2*(2+3)=10

7*(7+2)=63

6*(6+5)=66

8*(8+4)=96

9*(9+7)=????

2012. okt. 8. 17:18
 2/6 anonim ***** válasza:

2 + 3 = 10, mert 2+3=5 ezt megszorzom az első taggal (2), az 2x5=10.

7 + 2 = 63, mert 7+2=9, 9x7=63.

6 + 5 = 66, mert 6+5=11, 11x6=66.

8 + 4 = 96, mert 8+4=12, 12x8=96.

Így 9 + 7 --> 9+7=16, 16x9=144.

2012. okt. 8. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
144? az állítás meg ugyanolyan hülyeség, mint hogy 'ha tudsz visszafelé olvasni, akkor nagyon különleges vagy!'
2012. okt. 8. 17:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor 120 feletti az IQ-m :D ?
2012. okt. 8. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehhez nekem 5 másodperc kellett, már ránézésre láttam. A 120 feletti szöveg, pedig nem igaz. IQ-t amúgy sem lehet mérni egy feladat alapján, sőt, még 40 feladat alapján sem, különböző kompetenciákat felmérő feladatok szükségesek hozzá.
2012. okt. 8. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, általános iskolai példa kb
2012. okt. 8. 20:49