HA
2 + 3 = 10
7 + 2 = 63
6 + 5 = 66
8 + 4 = 96
akkor
9 + 7 = ????
2012. okt. 8. 17:11
1/6 anonim válasza:
2*(2+3)=10
7*(7+2)=63
6*(6+5)=66
8*(8+4)=96
9*(9+7)=????
2/6 anonim válasza:
2 + 3 = 10, mert 2+3=5 ezt megszorzom az első taggal (2), az 2x5=10.
7 + 2 = 63, mert 7+2=9, 9x7=63.
6 + 5 = 66, mert 6+5=11, 11x6=66.
8 + 4 = 96, mert 8+4=12, 12x8=96.
Így 9 + 7 --> 9+7=16, 16x9=144.
3/6 anonim válasza:
144? az állítás meg ugyanolyan hülyeség, mint hogy 'ha tudsz visszafelé olvasni, akkor nagyon különleges vagy!'
5/6 anonim válasza:
Ehhez nekem 5 másodperc kellett, már ránézésre láttam. A 120 feletti szöveg, pedig nem igaz. IQ-t amúgy sem lehet mérni egy feladat alapján, sőt, még 40 feladat alapján sem, különböző kompetenciákat felmérő feladatok szükségesek hozzá.
6/6 anonim válasza:
ez hülyeség, általános iskolai példa kb