köszi:))
2012. okt. 5. 20:25
 1/5 BKRS ***** válasza:

22=11*2

52=4*13

15=5*3

LKKT = 11*4*13*5*3 = 8580

2012. okt. 5. 20:32
 2/5 A kérdező kommentje:

wow..akk jól csináltam:)) köszi.

és az LNKO-ja.?.azt viszont egyáltalán nem tudtam.:DD

2012. okt. 5. 20:34
 3/5 A kérdező kommentje:
senki?O.o
2012. okt. 6. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A három számnak nincs közös osztója.
2012. okt. 6. 11:43
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor az 1 lesz a közös osztó,mert ugye az minden számnak az osztója.:) azt hiszem..
2012. okt. 7. 19:36