köszi:))2012. okt. 5. 20:25
1/5 BKRS válasza:
22=11*2
52=4*13
15=5*3
LKKT = 11*4*13*5*3 = 8580
2/5 A kérdező kommentje:
wow..akk jól csináltam:)) köszi.
és az LNKO-ja.?.azt viszont egyáltalán nem tudtam.:DD
2012. okt. 5. 20:34
3/5 A kérdező kommentje:
senki?O.o
2012. okt. 6. 11:39
4/5 anonim válasza:
A három számnak nincs közös osztója.
5/5 A kérdező kommentje:
akkor az 1 lesz a közös osztó,mert ugye az minden számnak az osztója.:) azt hiszem..
2012. okt. 7. 19:36